امروز پنج شنبه  ۸ اسفند ۱۳۹۸
2019/12/20 - 09:33
View 170
تعداد بازدید:170 جمعه 29 آذر 1398 - 09:33
توصیه مهم مسافرتی - 29 آذر 1398

شهروندان ایرانی مسافر یا مقیم هند کاملا احتیاط نمایند

توصیه یه شهروندان جمهوری اسلامی ایران به دنبال بروز ناآرامی‌های اخیر

به اطلاع کلیه شهروندان ارجمند جمهوری اسلامی ایران می رساند نظر به بروز ناآرامی‌های اخیر در هندوستان به دنبال تصویب اصلاحیه قانون شهروندی در این کشور، دولت این کشور جهت کنترل ناآرامی‌ها ، محدودیت های قانونی در خصوص ممنوعیت تجمعات در بعضی از ایالت ها (مانند اوتار پرادش و آسام) و بعضی از نقاط دهلی نو از جمله در اطراف قلعه سرخ وضع نموده است. بر اساس گزارش رسانه‌ها، در این محدودیت ها، شبکه‌های برقراری ارتباطات و اینترنت نیز محدود شده است. بر این اساس به کلیه شهروندان کشورمان که به مقاصد توریستی یا موارد دیگر به هند سفر می‌کنند و یا در این کشور اقامت دارند اکیدا توصیه می‌شود:

1-از پیوستن به تجمعات به دلایل کنجکاوی یا هر دلیل دیگر اکیدا خودداری نمایند.

2-اخبار محل را به صورت روزانه و لحظه به لحظه چک نموده و از سفر به اماکنی که در آن اماکن تجمعات در جریان است اکیدا خودداری فرمایید. (در نظر داشته باشید که قلعه سرخ (روبروی جامع مسجد) از جمله مکانهای توریستی بوده و یا شهر آگرا در ایالت اتار پرادش قرار داد. بنابراین، توریست ها قبل از رفتن به این اماکن حتما وضعیت آن شهر یا محل را کاملا بررسی فرمایند.

3-با خانواده خود در تماس بوده و آنان را در جریان وضعیت سلامتی خود قرار بدهید.

4-به دانشجویان عزیز توصیه می‌شود وضعیت دانشگاه یا دانشکده محل تحصیل خود را قبل از رفتن به محیط دانشگاه بررسی نموده و در صورتی که احساس می‌شود ناآرامی قریب الوقوعی در جریان است، از رفتن به دانشگاه خودداری نموده و یا سریعا محل دانشگاه را ترک نمایند.

5-در صورت بروز هر گونه اتفاق بلافاصله سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو یا سرکنسولگری‌های حیدرآباد یا مومبای را مطلع نمایید.

تلفن سفارت: 42477786-011

تلفن سرکنسولگری حیدرآباد: 23352722-040

تلفن سرکنسولگری مومبای: 66887070-022

 

بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است